Wynajmij futurystyczny jacht w centrum Gdańska

Rezerwuj

Ultranowoczesny jacht na Motławie w Gdańsku

Flohotel.pl to nazwa pierwszego tego typu obiektu, który zacumował  w Trójmieście. Ten futurystyczny statek ma kompozytową konstrukcję, a zewnętrzne poszycie wykonane jest z laminatu na wzór tradycyjnych jachtów. Innowatorski projekt został stworzony, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających klientów.

Flohotel.pl nie jest obiektem hotelowym. To luksusowy jacht zacumowany na stałe w Gdańsku, zarejestrowany pod numerem BG-03-231 i nazwą flohotel.pl.

flohotel

Idealna lokalizacja...

Jednostka flohotel.pl usytuowana jest 500 metrów od Starego Miasta, po którym spacerując można podziwiać piękne zabytki Gdańska – Żurawia, Fontannę Neptuna czy też Wielką Zbrojownię. Czeka na Państwa fantastyczny relaks w supernowoczesnym miejscu, z nietuzinkowym widokiem, w rewelacyjnej lokalizacji. W pobliżu znajduje się również bezpłatny parking.

flohotel
flohotel

flohotel.pl to ikona designu

Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna część jednostki flohotel.pl zasługuje na miano ikony designu, dzięki czemu wzbudza on spore zainteresowanie. Ogromne okna z fantastycznym widokiem na rzekę wypełniają całe pomieszczenie światłem i są niewątpliwym atutem obiektu. W środku znajdziemy wiele wyjątkowych gadżetów, które mimo, iż odchodzą od znanej nam klasyki, pozostają bardzo wygodne i funkcjonalne m.in.: rozkładane sofy, oświetlenie – także podłogowe, fotele stworzone z laminatu, czy też wyjątkowa „kałamarnica” Philippe Starcka.

flohotel
flohotel

Doskonałe wyposażenie wnętrza

Do Państwa dyspozycji oddajemy 80 m2 powierzchni użytkowej jachtu, na którym znajduje się sypialnia, z widokiem na Motławę, oddzielona od przestronnego salonu mobilną ścianką, aneks kuchenny wraz z jadalnią, a także nowoczesna łazienka z prysznicem. W skład wyposażenia wchodzi: klimatyzacja, ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia z ekspresem do kawy i zmywarką oraz telewizor typu smart.

flohotel
flohotel

Inteligentne sterowanie Free@Home

Konstrukcja pływająca wyposażona została w system inteligentnego sterowania „Free@home” znanej szwajcarskiej firmy ABB, co oznacza, że do wnętrza dostaniemy się za pomocą kodu, bądź magicznej pastylki, także żaluzje, światło, ogrzewanie podłogowe sterujemy na panelu dotykowym lub za pomocą własnego smartfona.

flohotel
icon

System inteligentnego sterowania

icon

Przestronne 80m2

icon

500m do Starego Miasta

icon

Widok na rzekę

icon

Pełne wyposażenie kuchni

icon

Nowoczesne i eleganckie wnętrze

Galeria

Zobacz, jak wygląda nasz jacht z zewnątrz i od środka

Szukasz niezwykłego miejsca?

Odwiedź naszą pływającą jednostkę na Motławie

Zostańmy w kontakcie

Statek przycumowany jest w Gdańsku przy ul. Kamienna Grobla. Jeśli masz pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Znajdziesz na na: